Předplatné Rýmařovského horizontu na rok 2020

Rýmařovský horizont bude v roce 2020 vycházet vždy poslední pátek v měsíci s výjimkou prosince, kdy vydání vychází na pátek před vánočními svátky.

Rýmařovský horizont je možno zakoupit v prodejnách v rámci našeho regionu, je však možné využít také předplatného, v němž se změnou vydavatele dochází ke změnám. Měsíčník je předplatitelům doručován v den vydání, případně následující pracovní den, a to prostřednictvím roznáškové nebo poštovní služby.

Cena celoročního předplatného (12 řádných čísel) činí 180 Kč na rok pro občany Rýmařova a jeho místních částí (Edrovice, Janovice, Jamartice, Ondřejov, Stránské). Předplatitelé mimo Rýmařov jsou povinni uhradit náklady na poštovné ve výši 204 Kč za rok, celkové předplatné tedy bude činit 384 Kč za rok.
Rýmařovský horizont je možno odebírat rovněž v elektronické podobě za cenu předplatného bez poštovného, tj. 180 Kč za rok, aktuální vydání novin je předplatitelům zasíláno na jimi uvedenou elektronickou adresu v den vydání. Je nutno vzít v úvahu, že elektronická verze měsíčníku má objem dat cca 7 MB, a počítat s tím tedy v nastavení své e-mailové schránky. Předplatitelé tištěného vydání Rýmařovského horizontu mohou v případě zájmu obdržet navíc elektronickou podobu měsíčníku zdarma.

Přihlásit se k odebírání Rýmařovského horizontu je možno vyplněním přihlášky, kterou lze získat na podatelně Městského úřadu Rýmařov, nebo vyplněním elektronického formuláře na adrese http://bit.ly/predplatneRH. Na základě toho bude předplatiteli vystavena faktura, kterou uhradí osobně na podatelně Městského úřadu Rýmařov, nebo bankovním převodem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *