Program akce XI. Mezinárodního zimního srazu turistů Jeseníky – Rýmařov a okolí

Město Rýmařov a KČT, oblast Moravskoslezská zvou účastníky srazu na: slavnostní zahájení srazu ve čtvrtek 30. 1. 2020 od 18 hodin před SVČ Rýmařov, kde proběhne uvítání zahraničních i našich hostů, zahajovací projevy, zdravice. Vstup je volný a předpokládané ukončení v 18:30 hodin. 

Turistické trasy: – z Rýmařova do Rýmařova z Flemmichovy zahrady, po Vychodilově stezce, na Rešovské vodopády, ke Strálecké myslivně, ze Skřítku kolem Škaredé jedle přes Žďárský Potok, přes Skály a Stříbrné Hory, přes Janovice a Starou Ves. Lyžařské trasy: – z Rejvízu, z Ovčárny, z Hvězdy, na Skřítek, z Malé Morávky do Rýmařova, ze Staré Vsi, okolo Rýmařova vše podle sněhových podmínek. Jízdenky na autobusy budou k dostání na prezenčním místě, jízdné podle nabídky, zimní táboření v Kempu Indiana po celou dobu srazu.

 Společenský večer a ukončení: sobota 1. 2. 2020 od 19:30 hodin v SVČ Rýmařov, živá hudba k tanci i poslechu, ve 20:00 hodin předání štafety. Příští pořadatelé XII. Mezinárodního srazu turistů jsou turisté z PTTK. Vstup jen s platnou vstupenkou! Pro ubytované mimo Rýmařov bude možno využít k návratu na ubytovnu speciální autobusovou linku – informace u prezence.