EVROPA: Migrace, EU a my

V posledních týdnech zastínilo šíření koronaviru v Evropě všechna ostatní témata. O situaci na řecko-turecké hranici se téměř nemluví. Jako by Evropanům nic nehrozilo…

Jak vypadá situace v západní Evropě celkově, může vidět každý, kdo vidět chce. Ovšem je tu docela početná skupina lidí, kteří vidět nechtějí. Ten pohled na mladé Afričany napadající pokojné občany ve Francii, Anglii, Německu, prakticky všude na západ od našich hranic, totiž jaksi nezapadá do jejich ideologie. Jsou přesvědčeni, že všechna náboženství jsou stejně hodnotná a lidé všech ras si jsou rovni a v podstatě jsou docela hodní. Pokud se najde nějaký ten „zloun“, tak je to výjimka a ten člověk je pravděpodobně duševně nemocný. Přece si musíme pomáhat, ne? A kdo ví, jestli ta hrozná videa na facebooku nejsou zfalšovaná a nahraná. Jaksi jim uniká, že ta prokazatelně zfalšovaní videa pocházejí vesměs z opačné strany. Utopené dítě (z viny jeho otce), topící se utečenci, kteří se sápou do člunu a o pár metrů vedle stojí další uprchlík jen po pás ve vodě, zfalšované útoky a „záchranné akce“ Bílých přileb v Sýrii a pod…

Realisté to ale všechno vidí jinak. Ti „hodní“ Evropané si nechali své země zaplavit lidmi s odlišným myšlením a odlišnou kulturou (tedy pokud to za kulturu vůbec můžeme pokládat). Ve své neskonalé dobrotivosti jim poskytli azyl, finanční podporu a bydlení zdarma. Klidně přihlížejí, jak se nejenom množí závratným tempem, ale navíc si za sebou tahají do země své početné příbuzné. Jejich počet v zemi stoupá každým dnem. Ze dvou na pět procent, pak na 10, 15, 20… kdo ví, kde to skončí. Ti „noví Evropané“ ve velké většině nemají žádný zájem pracovat, přizpůsobit se domorodcům, ale chtějí zakládat vlastní ghetta a donutit původní obyvatele akceptovat jejich manýry – a oni to ochotně činí! Nejenom, že tyto parazity živí, ale ještě jim v nesmyslně krátké době poskytují řádné občanství a hlavně volební právo… and “it´s a road to hell“, cesta do pekla. Všimněme si, že tento postup propagují a hájí výhradně levicové, liberální strany. Důvod je zřejmý. Oni totiž dobře vědí, že jim to přivandrovalci v příštích volbách rádi oplatí. Bude jim totiž jasné, že i nadále je budou sponzorovat jen ti nadšení levičáci. Vítězná pravice by tomu totiž určitě rychle zaťala tipec.

V USA na to šli jinak. Každý imigrant musel bezpodmínečně respektovat místní zákony a hlavně se musel naučit angličtinu a složit z ní zkoušku. Jinak občanství dostat nemohl. (Viz krásná knížka „Pan Kaplan má třídu rád“.) A navíc přijímali prakticky jenom Evropany, tedy lidi z podobných kultur. (Černochy už byli bohatě zavezeni díky velmi nerozumným, barbarským postupům v minulých stoletích.)

Evropě už ale dochází dech a peníze. Nekontrolovaná imigrace nesmírně zatěžuje sociální systémy. Přistěhovalci se řídí vlastními zákony a terorizují místní obyvatelstvo. Lidé se bojí večer vycházet z domů a mají strach o své děti. Někteří dokonce emigrují do zemí jako Maďarsko, Polsko a nebo Rusko (viz farmáři z Rhodesie a JAR). Každý den dochází k surovým napadením místních občanů, ke znásilněním a vraždám. Liberální média to pochopitelně drží „low profile“, tedy jaksi pod pokličkou… a lžou a lžou a manipulují své občany. Krásným příkladem je požár katedrály Notre Dame v Paříži. Vznikl náhodou? Tomu už dnes může věřit jenom úplný hlupák.

A teď to základní. Vypadá to dnes u nás jinak? Tedy z hlediska mediální „masáže“? Kdo u nás ovládá to hlavní, klíčové médium? Tedy Českou „veřejnoprávní“ televizi? Politické strany, které jsou, řečeno kulantně, k migraci velmi chápavé a tolerantní, tedy TOP 09, STAN, ČSSD, KDU-ČSL, Piráti a spol. Je zábavné sledovat, jak právě zástupci těchto stran dnes bijí na poplach a děsí se, že by snad staré zprávy o hospodaření a fungování ČT nebyly schváleny. To by pak nové vedení zvalo do vysílání i padouchy typu Klause ml. a Okamury?

Přejeme si opravdu, aby výše zmíněné strany totálně ovládly naši mediální scénu? Aby média jako ČT, Bakalův Respekt, Reflex, Forum 24 vštěpovala občanům, co je správné si myslet a co je přímo škodlivé? Tak prosím, přemýšlejme před dalšími volbami vlastním mozkem. Přejeme si snad, aby to u nás za pět let vypadalo podobně jako dnes v Paříži nebo Birminghamu?

Stačí se podívat jen kousek za hranice. Co přinesla široce otevřená náruč soudružky Merkelové Německu? Hospodářství se propadá pomalu, ale jistě do recese. Na ulicích měst vládne násilí. Migranti už říkají nepokrytě: Nepřišli jsme sem pracovat, jsme přece hosté paní Merkelové. Soudy, policie a radnice ustupují požadavkům islamistů a zavádějí „reformy“ do školství a zdravotnictví, aby vše bylo v souladu s právem šaríja. Je tolerováno mnohoženství a sňatky mezi příbuznými a s nezletilými děvčaty. Tradiční německá kultura posupně zaniká. Imigrační násilníci volně překračují naše hranice a postupně se u nás zabydlují. To nám opravdu vyhovuje?

Bude velmi důležité uvědomit si, co nám říká vlastní mozek, a odmítnout to, co nám do hlavy násilně vtlouká ta levicová liberální propaganda. Myslete na to, až půjdete příště k volbám…

Autor: Pavel Černocký

Zdroj: https://neviditelnypes.lidovky.cz/