HC Bruntál pořádá nábor do hokejové přípravky

Náborová akce do hokejové přípravky proběhne na umělé trávě vedle zimního stadionu 22. září 2020 a 29. září 2020 od 17 do 18 hodin. Nábor je určený pro děti narozené v roce 2014, 2015, 2016. Děti dostanou dárek s logem BANDITŮ!

V případě zájmu kontaktujte dopředu zástupce HC Bruntál. Je to důležité pro případ, že by akce musela být přesunuta na jiný termín z důvodu špatného počasí.

Nebojte se přivést své dítě k nám. Nevadí, že neumí bruslit. Hlavní náplní tréninků hokejové přípravky je právě výuka bruslení. Do přípravky přichází nebruslaři, děti, které často nikdy nestály na bruslích.

Vytváříme dobré podmínky pro Vaše dítě!
V našem klubu máte možnost zapůjčit si na celou sezónu téměř kompletní hokejovou výstroj zdarma! Tréninky probíhají celých devět měsíců v roce (na ledě i na suchu) a o děti se starají licencovaní trenéři.

Zaměřujeme se na pohyb a obratnost vašeho dítěte. Větší část tréninku probíhá formou her a přirozenou soutěživostí dětí.

Proč hrát hokej?
Hokej je více než hra provozovaná pro zábavu. Děti se učí důležitým životním hodnotám. Hokej přináší aktivní pohyb, rozvíjí koordinaci, pohyblivost, obratnost, sílu a rychlost. Umožňuje rozvoj dovedností a návyků důležitých pro běžný život. Hráči rozvíjejí sebedůvěru, trpělivost a sebevědomí. Odměnou za tuto dřinu pro něj bude krásně prožité mládí plné vzpomínek a kamarádství, které mnohdy trvá celý život.

Zdroj: MěÚ Bruntál