NATO spustilo mamutí cvičení Defender Europe 2021

NATO spustilo mamutí cvičení Defender Europe 2021 a počátkem května se bude v Estonsku odehrávat vzdušný výsadek oddílů rychlého nasazení, to samé v Bulharsku a v Rumunsku! NATO uvedlo do pohotovosti skoro 30 000 mužů z celkem 27 zemí a cvičení probíhá v Pobaltí na hranici Ruska a na pobřeží Černého moře! A šéf NATO přitom z agrese obviňuje Rusko, že si dovolilo v reakci provést cvičení vlastní armády na svých hranicích! Proč česká armáda narychlo reaktivovala zakonzervované stroje BVP ve skladech? Ukrajinský dron svrhl na Velikonoce bombu na 5-letého chlapce z ruské etnické rodiny!

Určitě jste v posledních dnech zaregistrovali v médiích ten neskutečný řev a jekot směrem k Moskvě, že si dovolila nasunout k hranicím Ukrajiny své vojáky a nyní tam probíhá mohutné dvoutýdenní vojenské cvičení ruské armády. Šéf NATO Jens Stoltenberg vyzval Moskvu, aby okamžitě svoji armádu stáhla od ukrajinských hranic a aby ruská armáda necvičila v takové blízkosti ukrajinských hranic, že prý to destabilizuje situaci a tato agrese nezůstane bez odezvy [1]. Moskva se nad tím pozastavila a s překvapením komentovala tyto požadavky z Bruselu, protože ruská armáda cvičí na svém území Ruské federace a cvičí na hranicích doteku s potenciálním nepřítelem.

Největší cvičení v historii NATO

Stejně, jako právě v této chvíli cvičí 30 000 vojáků 27 členských zemí NATO v Estonsku na hranici doteku s Ruskou federací a rovněž v Bulharsku a v Rumunsku na pobřeží Černého moře. V květnu proběhne vzdušný výsadek 7 000 vojáků NATO a těžké techniky v Estonsku [2]. Moskva se ohradila, že zatímco ruská armáda cvičí na svém území, naproti tomu američtí vojáci byli transportními letouny přivezeni z USA až do Estonska, do Bulharska a do Rumunska, takže cvičí mimo své domovské území v rámci aliance, a to na hranici doteku pozemské i námořní hranice s Ruskou federací. Jakým právem si NATO potom dovoluje kritizovat cvičení ruské armády na své vlastním území?

NATO nacvičuje prostředky rychlého nasazení svých zbraní na ruské hranice, cvičení Defender Europe 2021 se účastní skoro 30 000 vojáků

V polovině března totiž v Evropě propuklo cvičení NATO s názvem Defender Europe 2021, kterého se účastní 27 zemí NATO a téměř 30 tisíc vojáků [3], kteří nacvičují jednu jedinou věc, a to je test oddílů rychlé reakce. NATO ověřuje, jak rychle americká armáda transportními letouny C-5 Galaxy dokáže přesunout své vojáky a těžkou vojenskou techniku. Z tohoto důvodu si všimněte, že na aplikaci FlightRadar24 mizí sledovaná civilní letadla během letu. Tohoto fenoménu si všimlo už mnoho lidí, že když pozorují aplikaci, tak sem tam se stane, že nějaké letadlo najednou zmizí. Pozorovatelé to přičítají poruše v přenosu z letového transpondéru, přetížení databáze FlightRadar24, případně dalšími důvody, ale realita je úplně jiná.

C-5 Galaxy

Americké transportní letouny C-5 Galaxy jsou totiž vybaveny transportní rušičkou X-Flag Jammer, která ruší v okolí letounu signály transpondérů pilotních i bezpilotních prostředků. Pokud se do trasy letounu dostane nějaké civilní letadlo, jeho signál z transpondéru se přeruší. Piloti C-5 Galaxy nemají jammer zapnutý trvale, ale zapínají ho jen v případě, kdy detekují sledování stroje, buď ze strany nepřítele, nebo jen ze strany zvědavých pilotů, kteří se vydají za strojem ze zvědavosti. Rušička vyřazuje z provozu nejen transpondéry, ale i signál GPS a další typy signálů.

NATO pomůže Ukrajině v případě vtrhnutí ruské armády z území Ruské federace na Ukrajinu, ale právě v tom je ten háček

A právě od poloviny března je těchto poruch v letových databázích nad Evropou neuvěřitelné množství. Během tohoto monstrózního cvičení nasunuje americká armáda do Pobaltí, do Polska na hranice Kaliningradské oblasti, do Bulharska a Rumunska tisíce amerických vojáků a především těžké techniky. Tyto lety probíhají ve dne i v noci a cílem těchto transportů je nácvik rychlé reakce v případě konfliktu NATO s Ruskou federací v souvislosti s novou politikou administrativy Joea Bidena.

Zahraniční politiku USA řídí ministr zahraničí Antony Blinken, který nařídil vyslání vojenských poradců a atašé americké armády na Ukrajinu. Kyjev totiž začal od poloviny března, přesně s počátkem cvičení Defender Europe 2021, nasunovat na hranici doteku s Doněckou a Luhanskou lidovou republikou zbraně, těžkou techniku, tanky, obrněné transportéry a raketové systémy. Přesuny začaly 17. března 2021 a od té doby Kyjev neustává a nasunuje do oblasti města Avdiivka nedaleko Doněcku těžkou techniku a zbraně.

Antony Blinken, ministr zahraničí USA

Kyjev usiluje o zrychlené přijetí do NATO a existuje pro to dokonce zvláštní plán, který spočívá v tom, že Kyjev oficiálně požádá NATO o vojenskou pomoc poté, co v rámci provokace bude Ukrajina jako napadena ruskou armádou. V celém tomto plánu je jedna drobnost. Americký Deep State neuznává ruské občany v DLR a v LLR za skutečné Rusy, i když mají ruské občanství a ruské pasy, protože z hlediska mezinárodního práva jsou to stále občané Ukrajiny. NATO by mělo velký problém poslat na Ukrajinu vojenskou pomoc do občanské války, kdy proti sobě bojují Ukrajinci.

Antony Blinken proto minulé pondělí podle ruských médií vydal Kyjevu utajené memorandum, že NATO nenechá Kyjev na holičkách, pokud Ukrajina bude napadena ruskou armádou z území Ruské federace. Toto memorandum je naprosto klíčové a zásadní, kdy Deep State dává Kyjevu najevo ochotu vyslat na Ukrajinu vojska NATO, ale pouze v případě útoku ruské armády z území Ruské federace. A protože západ neuznává Krym jako ruské území, a neuznává ani DLR a LLR, potom celá věc dostává nebezpečný rozměr následujícího vzkazu.

VIDEO: Kyjev dostal od USA příkaz rozzuřit ruskou veřejnost k nepříčetnosti, aby dotlačila Putina k vojenské intervenci na Ukrajině. A tak ukrajinský dron na Velikonoce rozmašíroval nedaleko Doněcku 5-letého chlapce z ruské etnické rodiny

Pokud Kyjev zařídí, aby Rusko prokazatelně vstoupilo na území Ukrajiny, potom NATO je připraveno nejen poskytnout Ukrajině vojenskou pomoc, ale současně i urychleně přijmout Ukrajinu za člena NATO, a to s cílem zabránit tzv. ruské agresi a dalšímu obsazování ukrajinského území směrem na západ. A jak Kyjev dosáhne toho, aby ruská armáda vtrhla na Ukrajinu? To je velmi jednoduché. Stačí k tomu jediná věc, aby na Krymu anebo v DLR a v LLR začali umírat ruští občané.

Vladik Šikov, roztrhaný na Velikonce leteckou pumou svrženou z ukrajinského dronu

Média na západě i v ČR tak mají z Bruselu z centrály NATO následující úkol: Vytvořit informační pole vykreslující ruskou armádu na hranicích Ukrajiny jako přímou a nevyprovokovanou hrozbu, přičemž všechna média mají za úkol mlčet o mamutím cvičení NATO Defender Europe 2021, aby si to evropská veřejnost nedala do souvislosti, a následně umožnit vykreslení ruské armády jako agresora, který vtrhne na Ukrajinu, aby ji obsadil, přičemž média v Evropě a v USA zamlčí příčinu vtrhnutí, a to je vraždění ruských občanů v DLR a v LLR ukrajinskou armádou.

Začalo to už o Velikonocích, kdy ukrajinská armáda z bezpilotního dronu rozmašírovala svrženou bombou 5-letého Vládíka Šikova v obci Aleksandrovskoje nedaleko Doněcku v usedlosti s ruskou etnickou rodinou. Útok byl veden na základě vytipování usedlosti ukrajinskou vojenskou rozvědkou, která zjistila, že ve stavení žije ruská etnická rodina s ruskými pasy a s vazbami na pro-povstalecké jednotky. Informace prosákla i na západní média do bulváru The Sun [4]. Útok byl podle ruské prokuratury veden na příkaz amerických poradců v Kyjevě, kteří poradili ukrajinské armádě, že je třeba rozzuřit ruskou veřejnost a armádu, aby vtrhla na Ukrajinu. A toto rozzuření má být iniciováno a vyprovokováno právě těmito zvěrstvy a útoky na civilní obyvatelstvo ruského etnického původu v DLR a v LLR.

Česká armáda se podle všeho chystá na misi NATO na Ukrajině, začala oživovat zakonzervované transportéry BVP, které se měly oživit a rozjet jen v případě mobilizace

Podívejte se ve videu výše na zhroucenou matku a také babičku, jak naříkají nad bílou rakví syna, resp. vnuka. Kyjevskou juntu, která páchá tyto válečné zločiny, podporuje stále i česká vláda. Cílem je vyprovokování Moskvy k vojenskému zásahu na Ukrajině, aby NATO mohlo rozmístit oficiálně vojska NATO na Ukrajině s požehnáním veřejnosti v západních zemích. Kreml samozřejmě ví, že se jedná o brutální provokace, které mají vyburcovat ruskou veřejnost, aby začala být nespokojená a tlačila Kreml k silovému zásahu na Ukrajině.

Pohřeb Vladimira Šikova (5 let)

Ovšem k takovému kroku by došlo jen v případě zesílení intenzity útoků ukrajinské armády proti ruskému obyvatelstvu na Ukrajině. A to právě nelze vyloučit. A právě s případnou krizí na Ukrajině jde ruku v ruce děsivá informace o tom, že česká armáda naprosto nečekaně začala zprovozňovat [5] zakonzervované vojenské stroje BVP a znovu je uvádět do provozu. Oficiálně prý kvůli potřebám výcviku českých vojáků, ovšem česká armáda nenabírala nové muže v poslední době, takže kdo bude s těmi stroji cvičit?

Rodina Vládíka Šikova

Je to příprava na vojenskou misi na Ukrajině, kde se v podstatě jiné stroje než BVP vlastně nepoužívají? Je to kvůli tomu, že ukrajinští vojáci neumí obsluhovat jiné stroje než BVP? Stroje bude prý používat 74. mechanizovaný sbor z Bučovic k výcviku, který do této doby cvičil na čem? Na počítačovém simulátoru? Tak určitě. Ne, tato reaktivace BVP v ČR probíhá v souvislosti s očekávanou misí NATO na Ukrajinu, kdy logicky český kontingent tam bude muset na něčem vyrazit, a nemůžou to být stroje, které v ČR slouží dnes k výcviku, protože pravděpodobnost ztráty strojů na Ukrajině bude obrovská. Takže se berou staré skladové zásoby a oživují se. A jestli na Ukrajině propukne operace NATO, budou tyto transportéry první, které tam vyrazí. Ať už s českými vojáky, nebo bez nich.

-VK-

Šéfredaktor AE News Zdroj: https://aeronet.cz/