Mikro čipování dětí jako součást nezvratného procesu moderního vývoje lidstva!

Světové ekonomické fórum Klause Schwaba publikovalo článek racionalizující mikro čipování dětí jako součást nezvratného procesu moderního vývoje lidstva! Nedávno konspirace Aeronetu, teď už opět realita přímo na stránkách WEF v odborně koncipovaném článku, který obhajuje posun Overtonova okna směrem k transhumanismu! Děti formuje Hollywood a chtějí se stát superhrdiny, o to snadnější bude bionická augmentace jejich těl, děti si splní své sny a budou mít “nadpřirozené” schopnosti! Human Ex Machina jako produkt programování populace skrze zábavu, filmy a média!

Na oficiálním webu [1] Světového ekonomického fóra se před několika dny objevil výbušný článek navrhující mikročipování dětí jako formu racionálního rozhodnutí, které zvýší prestiž a konkurenceschopnost jedince v nastávající éře 4. průmyslové revoluce. Dokument argumentuje přínosy bionických mikročipů a obecně implantátů určených pro augmentaci lidských těl, která tím pádem získají nové funkce a schopnosti.

Toto si musíme vysvětlit. Augmentovaný člověk již nebude člověk ale humanoid, tedy člověk vybavený strojovými součástkami nebiologického původu. Těmto lidem se však bude říkat “bionici” ve smyslu osob s bionickými implantáty, které z počátku budou mít funkci pasivních mikročipů uchovávajících např. číslo digitální identity jedince, kterým se budou otevírat dveře do bytu, do zaměstnání, do fabriky, na úřadech, v bankách, v obchodech při placení, při vybírání hotovosti z bankomatů apod. Anebo na vás budou práskat zdravotní pojišťovně, když nepolknete tabletu ve stanovený čas, jak o tom před několika měsíci hovořil šéf Pfizeru Albert Bourla.

Bionik jako augmentovaný člověk bude postupně vyžadovat další aktivní funkce, které budou omezeny pouze technickými limity pokroku bioniky. Jenže článek na webu WEF dokazuje, že změny ve společnosti se prosazují nejlépe tehdy, pokud ty změny chce trh a populace proto, že je to super, cool a in. A k tomu slouží Hollywood a jeho programovací tvorba. Děti totiž jsou tou skupinou obyvatel, kterou lze považovat za nepopsaný list papíru a když necháte děti vychovat tvorbou Hollywoodu pro děti, tak v dospělosti se ty děti postaví do fronty na mikročipy, na podkožní implantáty, na bionická přešívání celých těl. Pro takto vychované děti v dospělosti to bude splnění jejich snů z dětství.

Člověk transformovaný do bionika s augmentovaným tělem

Bionické implantáty postupně projdou transformací z pasivních čipů do supervýkonných a plně aktivních procesorových čipů, které budou napojeny na nervovou soustavu, na endokrinní orgány produkující hormony, budou umět syntetizovat zvuky z digitální do analogové podoby a posílat zvuk do vnitřního ucha, takže člověk uslyší audio stopu, ale nikdo jiný okolo ji neuslyší. Bionika umožní věci, které dnes zažívají nechtěně pouze lidé trpící schizofrenií, kteří slyší naprosto jasně cizí hlasy a zvuky.  Jenže, zatímco schizofrenie je způsobena poškozením neurálních filtrů a bariér, které oddělují mozek od unitárního kvantového časoprostoru, tak naproti tomu tato zařízení nabídnou tyto funkce volitelně.

Klaus Schwab, prezident WEF

Z bioniků se stanou nadlidé, protože procesor jim řekne odpovědi na všechny otázky, které najde na internetu. Procesor spočítá sebetěžší matematický příklad a poskytne výsledek, nejprve hlasově do vnitřního ucha, později obrazově přímo do centra mozku, které zpracovává obraz z očí. Výsledek se vám před očima zobrazí jako holografický obraz, který uvidíte jen vy. Lidé postupně začnou nenávidět své biologické části těla, protože podléhají degradaci, chorobám, stárnutí.

Lidé si začnou vyměňovat končetiny za bionické augmentáty, postupně i orgány v těle, které půjde nahradit. Konečným cílem je nesmrtelnost, která je spatřována ve splynutí lidského “já” (tzv. egregoru) s neživým a nebiologickým strojem. Hlavním zlomem bude zkopírování člověka do neurální sítě, tedy přenesení egregoru do strojového úložiště na kvantové bázi. Jenže tento vývoj má jeden háček.

Programovací videa Hollywoodu zobrazují dětem model superhrdinů s implantáty

Cílem augmentace ze strany globalistů není zlepšení kvality životů lidí, ale právě jejich zotročení. Lidé s augmentacemi se stanou dokonale sledovatelnými a ovladatelnými. Bionici budou sledováni na každém kroku a budou i dálkově ovládání, jejich čipy budou kontrolovány a případně aktivovány či vypínány, podle toho, jak režim či gubernátor rozhodne v dané společenské situaci. A celé k tomu je potřeba jenom to, aby tyto augmenty lidé chtěli. A jak se to udělá?

Globalisté za nás vychovají naše děti pomocí programovacích videí z Hollywoodu, které dětem představí a vykreslí hodnoty Nového světového řádu jako vzrušující pokrok s cílem udělení nadpřirozených schopností obyčejným lidem. Nastřel si čip a bude z tebe superhrdina! Přesně takto tato propaganda funguje. A děti si opravdu stoupnu do fronty, protože čipy budou programovatelné, půjdou na nich spustit miliony napsaných aplikací, pádla v kapse v podobě smartfonů už budou minulostí. A jak to celé začne, to právě uveřejnil v článku WEF. Pojďme si to ocitovat.

Augmentace a mikročipy

Superhrdinové už nějakou dobu dominují velkým i malým obrazovkám, ale dochází k nenápadné změně. Mnoho dětí očekává, že si samy vyvinou superschopnosti.

Tato očekávání se mohou zdát nedosažitelná, ale již nyní děláme první kroky směrem k “rozšířené společnosti“. Na veletrzích se objevují brýle s rozšířenou realitou (AR), které technikům ukazují, kam má daný šroubek zapadnout. Váš vlastní telefon vám v reálném čase poskytne informace o vaší kondici nebo vás informuje o nejnovějším módním výstřelku.

Augmentaci lze definovat jako rozšíření rehabilitace, kdy jsou technologické pomůcky, jako jsou brýle, kochleární implantáty nebo protézy, určeny k obnovení ztracené nebo narušené funkce. Přidejte je ke zcela zdravým jedincům a taková technologie může augmentovat. Noční brýle, exoskeletony a rozhraní mozek-počítač vytvářejí obraz přímo v hlavě a mysli člověka. Augmentační technologie budou pomáhat ve všech fázích života: dětem ve vzdělávacím prostředí, profesionálům v práci i ambiciózním seniorům. Možností je mnoho.

Co umí rozšířená realita

Představte si tento scénář. Mluvíte s někým v hlučném prostředí, v baru, na večírku. Přestože máte dobrý sluch, situace vám velmi ztěžuje porozumění vašemu společníkovi. Představte si, že byste si mohli nasadit brýle nebo sluchátka, která nabízejí stejnou směrovost zvuku jako naslouchátka.

Nebo jiný příklad: mnoho dětí s poruchou pozornosti má problémy ve škole. V lepším případě dostanou speciální vzdělávací služby nebo úpravy ve třídě. S dodatečným zrakovým a zvukovým vedením, které blokuje nadbytečné podněty, však může jinak postižené dítě zvládnout standardní školní prostředí. A když skončí vyučování a začne čas na hraní, může si pomůcky jednoduše sundat.

Rozšířená realita tím nekončí. Telefon vám sice může připadat jako součást těla, ale není do něj vložen chirurgickým zákrokem. Technologie se bude stále více prolínat s tělem v podobě implantátů, ale bude se také plynule integrovat s okolím – můžete mít například senzory v židli.

Směřujeme k “odvážnému novému světu” Brave New World? Jakkoli děsivě mohou čipové implantáty znít, jsou součástí přirozeného vývoje, kterým kdysi prošla nositelná elektronika. Sluchadla nebo brýle už nejsou stigmatizovány. Jsou to doplňky a jsou dokonce považovány za módní záležitost. Stejně tak se implantáty vyvinou ve zboží. Pokud vám to zní nepravděpodobně, pak se zamyslete nad alternativami, které v současnosti používáme. Léky často vykazují nežádoucí účinky, protože ovlivňují více biologických procesů najednou. Někdo, kdo dlouhodobě užívá léky, může místo toho vyzkoušet implantát, který vysílá velmi přesné elektrické nebo optické impulzy.

Pořízení implantátu je samozřejmě invazivnější než vyzvednutí brýlí. Obecně platí, že implantáty budou spojeny se zdravotním stavem. Rozsah, v jakém se konkrétní zařízení stane běžným, bude záviset na funkčnosti technologie a na tom, jak dalece bude integrována do vašeho těla a každodenního života (stylu).

Nosit u sebe ekvivalent psího nosu v gadgetu, jako je telefon, nebo nositelné zařízení, jako je náhrdelník, může být užitečné pro vyčmuchání COVID-19 v okolí nebo potravinových alergenů. V těchto případech obvykle stačí, aby telefon zapípal, kdykoli se nacházíte v blízkosti toho, před čím se hlídáte. Neexistuje žádný bezprostřední důvod, proč si tento další smysl implantovat do těla. Smrtelná alergie na arašídy však může ospravedlnit trvalejší řešení.

Vše je v mysli

Mozkové implantáty nás posouvají o krok dál a umožňují nám napojit se přímo na “operační systém” těla. Již jsme začali propojovat mozek pomocí nervových sond, abychom zmírnili příznaky epilepsie, Parkinsonovy choroby nebo deprese. Většina aplikací bude i nadále založena spíše na lékařské nutnosti než na nástroji pro čtení myšlenek. Je sice pravda, že společnosti jako Neuralink se na mozek zaměřují od samého počátku, ale mozkové implantáty nemusí být v naší rozšířené společnosti první volbou.

Nepostradatelné nositelné zařízení může být v první řadě implantováno pod kůži nebo v případě potřeby do břicha. Například pro pacienty trpící ztrátou moči představuje malé stimulační zařízení zastrčené v oblasti pánve elegantnější a pohodlnější řešení než nošení inkontinenčních vložek. Dále to mohou být další implantáty, které ovlivňují nervy periferního nervového systému nebo informační dálnice, které spojují míchu a mozek s orgány a končetinami.

Elektrická stimulace bloudivého nervu, superdálnice, která vychází z mozku, je prý zázračnou terapií při léčbě rezistentní deprese, což je stále rostoucí problém. Přes všechny tyto možnosti budou některé terapie účinné pouze v mozku, ale chodili byste s čipem v hlavě?

Stejně jako v případě nositelných zařízení už nikdo neotáčí hlavu kvůli lékařským potřebám, jako jsou naslouchátka nebo monitory tepu. I ve vzdělávacím a profesním prostředí jsou chytré brýle, telefony, náramky a podobně samozřejmostí. Dalším cílem jsou videohry. Otázkou je, zda se podobným vývojem budou ubírat i implantáty. Zdraví? Pravděpodobně. Vzdělávání a profese? Potenciálně.

Možná budeme chtít dát dyslektickým dětem nové možnosti prostřednictvím implantátů, které budou překládat v reálném čase. Na druhou stranu je dyslexie osobním rysem. Chceme to změnit? Jako společnost se musíme rozhodnout: chceme přijmout lidská omezení spojená s učením nebo stárnutím? Poslední oblasti použití, hry a dokonce i rozšiřování inteligence, se mohou zdát přitažené za vlasy, ale to ukáže jen budoucnost.

Pokud se vám při představě čipu ve vašem těle dělá nevolno, vzpomeňte si na všechny léky, které bez otázek užíváte. Umělecká instalace “Cradle to Grave” v Britském muzeu nás vizuálně konfrontuje s naším chováním, kdy se cpeme prášky. Zobrazuje 13 m dlouhou látku protkanou 14 000 tabletami, což je odhadovaný průměr předepsaný Britovi za celý život. Přibližně 65% amerických dětí a dospívajících s ADHD jsou předepisovány stimulační léky.

Často zapomínáme, že tyto drogy jsou příbuzné amfetaminům. Působí na mozek a mají (dlouhodobé) vedlejší účinky. Můžeme uvažovat o “elektroléčivech“, malých implantátech, které zmírňují příznaky různých poruch vysíláním malých elektrických impulzů. Jedním z pádných argumentů ve prospěch bioelektronické medicíny je, že podněty lze zastavit pouhým stisknutím vypínače, zatímco účinky léků přetrvávají v těle delší dobu.

Limity pro implantáty budou stanoveny spíše etickými argumenty než vědeckou kapacitou. Měli byste například svému dítěti implantovat sledovací čip? Existují pro to pádné a racionální důvody, například bezpečnost. Udělali byste to skutečně? Je to příliš velký most? Dalším důležitým prvkem je bezpečnost. Vzpomeňte si, jak bývalý americký viceprezident Dick Cheney měl upraven kardiostimulátor, aby se zabránilo hackerskému útoku. I v případě život zachraňujících technologií je nutné řádné etické poradenství a právní zarámování.

Etika by neměla být kázána z akademické věže ze slonoviny. Zastřešující nebo nezávislé instituce by měly spíše vést tvůrce politik a výzkumné pracovníky v rozšířené společnosti k tomu, co se má a nemá dělat, a pomáhat vytvářet etický rámec společenských aspektů technologie rozšířené reality.

Rada Evropy nedávno zahájila strategický akční plán, který se zabývá otázkami souvisejícími s používáním neurotechnologií. Dalším příkladem je institut Rathenau, založený nizozemskou vládou, který funguje jako nezávislá instituce a zamýšlí se nad otázkami souvisejícími s dopadem technologií na náš život.

Chile je již o krok napřed. V loňském roce tato země jako první předložila návrh zákona na změnu ústavy s cílem chránit osobní údaje o mozku. Několik zemí nyní zkoumá, jak tyto otázky týkající se (mozkových) implantátů řešit. Úkol je to náročný, protože etici budou muset prozkoumat nejen vzkvétající technologii, ale také potenciální budoucí aplikace.

Technologie rozšířené reality a etika

Se správnou podporou, vizí a odvahou jsou tyto transformační technologie, které přesahují rámec augmentace, možné. Kdy se dostáváme do šedé zóny? Etika nám poradí. Technologičtí optimisté ukazují, co je s rozšířenou realitou možné. Technologie měly vždy potenciál proměnit společnost a zlepšit náš každodenní i profesní život. Stejně tak i technologie augmentace. Jde ruku v ruce s vývojem od zdravotní péče k “péči o zdraví”, kdy už nejde jen o řešení zdravotního postižení. Jde o technologie, které vás podporují a zlepšují celkovou kvalitu vašeho života.

Zdroj: WEF [2]

Jak sami vidíte, publikovaný článek na WEF argumentuje přínosy augmentace těl dětí a dospělých. Ani na okamžik se v době ekonomické a energetické krize globalisté nezastaví a razí dál svojí cestu za 4. průmyslovou revolucí a transformací člověka na otroka. Nikdy to nebude podáno tímto slovem a tak natvrdo ve velkých médiích, vždy se bude mluvit jen o výhodách. Jako se mluvilo o výhodách vakcín, že poskytnou lidem svobodu. Lidé se nechali očkovat, a ne jednou, ale mnohokrát, už dokonce i pětkrát, ale svobodu zpět už nikdo nedostal. Jediné, co lidé dostali, je Total Control! A to na každém kroku, prostě kontrolují, jestli máte vakcínu, jestli máte povoleno někam vstoupit, nebo ne.

Posunovat Overtonovo okno v oblasti transhumanismu znamená krájet salám ze svobod člověka

A to není svoboda, co lidé po očkování dostali. Dostali pouze Total Control. Vylepšování lidských těl bionikou bude o tomtéž. Budou slibovány nadpřirozené schopnosti, lepší život, ale ve skutečnosti lidé jediné co dostanou, bude Total Control. A stejné jako s vakcínami to bude i s mikročipy. Nejprve se bude všude tvrdit, že to bude jenom a jenom dobrovolné. Potom se posune Overtonovo okno a začne se tvrdit, že je to “volitelné” a zaměstnavatelé to mohou po svých zaměstnancích požadovat.

Ale to není povinnost, budou politici ujišťovat, vždyť ty lidi nikdo nenutí, mohou z toho zaměstnání odejít a dát výpověď. A potom se posune Overtonovo okno znovu a už to nebude volitelné, ale vyžadované. A to na úřadech, ve školách, v obchodech, ve veřejné dopravě. Ale pořád to nebude povinné, budou ujišťovat politici, nikdo vás přece nebude nutit chodit osobně na úřady, pořiďte si bankovní identitu a můžete s úřady jednat online.

Protest v USA proti povinnosti očkování proti Covid-19

Do školy budete chodit jen jako a online. Z obchodů budete nakupovat online. A nikam jezdit nebudete. A potom se Overton posune znovu a bez mikročipu se nepřipojíte online vůbec. Ani si nenakoupíte online. Takhle to postupně globalisté budou nasunovat, přesně takto. Overtonem anglicky, salámovou metodou česky. A děti mají již zaháčkované skrze superhrdiny z televize.

Více Disney, více Netflixů, více filmů o superhrdinech s mechanickou rukou a počítačem v hlavě. Globalistům nejde o nás, o dospělé, jim jde o naše děti, protože ty chtějí vychovat pro svoji věc, pro svůj Brave New World. A jen rodina, je-li funkční, jim v tom dokáže zabánit. Bohužel, dítě v systému školství bude indoktrinováno velice rychle, pokud rodina nesplní úlohu ochránce a mediátora na ochranu dítěte. Schwab to ví moc dobře, jakou mocí disponují média pro ovládání mysli dětí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.news/