Je třeba přitlačit?

Protože si drzí Češi skutečně mysleli, že se s koronavirem dá v pohodě žít, což ukazuje realita, kterou je většinou naprosto bezpříznakový průběh virózy, část politiků spojených s epidemiologickou klikou a média začala být na poplach. Opět se tak testuje, vyhlašují centra nákazy a buzeruje prostý lid. O tom, že to má své důsledky, svědčí i dobrovolné nošení některých vyděšených občanů roušek tam, kde se o další nákaze nehovoří.

  WHO začala po odstřihnutí od amerických vládních peněz šířit další paniku. Takže se dozvídáme o zvyšujících počtech nakažených a o výrazně dramatizujících se dopadech ,,pandemie‘‘. Přestože se ukázalo, že statistiky jsou výrazně nafukované a vylhané, přičemž za postiženého covidem-19 je považován každý, kdo se nadechnul, přičemž ti, co prodělali testování jsou za nemocné označováni v USA téměř automaticky, dokonce i ti, kteří se na test z nějakého důvodu nedostavili, média a zainteresovaní epidemiologové rozjíždí druhou vlnu. Jestliže ta první zasáhla smrtelně ekonomiku poloviny světa a dala politikům do ruky obrovskou moc, pak ta druhá by nás dorazila úplně. Přitom hlavním důvodem, proč ji vyvolat, je nutkavá potřeba jedné zájmové skupiny získat nad lidskou populací kontrolu s přinutit ji k proočkování a očipování. První vlna totiž nikoho k ničemu podobnému nepřesvědčila a peníze vyhozené za rozpoutání hysterie a její přípravu by tak byly vyhozené oknem.

  V době, kdy o samotné WHO existují pochybnosti, náš ministr zdravotnictví podepisuje smlouvu o spolupráci mezi naší zemí a organizací. Gates, který je hlavním sponzorem této instituce, ztrácí v USA pevnou půdu pod nohama a pouze se modlí, aby byl Donald Trump poražen v nadcházejících prezidentských volbách. Proliberální média chrlí informace o klesajících počtech jeho potencionálních voličů a výrazně favorizují jeho protihráče ze stáje Demokratů Bidena. Rozpoutané zlo v podobě agresivních projevů rasismu ze strany hnutí Black Lives Matter a Antify spojených s rabováním a vznášením nesmyslných požadavků má za úkol oslabit pozici Trumpa a odvést pozornost od blížících se voleb, případně navést Američany na cestu předurčenou prodemokratickými elitami. To prodemokratickými neznamená nic pozitivního, s demokracií to nemá co dělat, pouze s Demokraty. A ti podporují právě to násilí v amerických ulicích. Teď se přidává ještě obnovení koronavirové krize, to vše ve spolupráci stejných lidí ovládajících mediální prostor.

  Vraťme se k nám. Vzhledem k tomu, že liberální a v podstatě neomarxistická klika je momentálně vedoucí silou v Evropě a v USA má téměř poloviční zastoupení v mocenských postech, přičemž naprosto ovládla i proslulý Hollywood, lze vnímat její silný vliv i u nás. I proto se do hry vrací Prymula, jakožto hlavní tvář jarní epidemie. Jeho nástupce Maďar žádné zásluhy nemá, takže ho Češi jaksi ignorují. Plukovník Prymula je i přes přímo skandální financování firmy své dcery přeci jenom považován částí národa za pozitivní osobu, takže návrat na scénu ve jménu péče o zdraví našeho lidu je vcelku logické. Tedy z pohledu vyděšených. Začalo tedy odkrývání dalších ohnisek tak, aby počty stoupaly a národ byl vystresován jak z cestování do zahraničí, tak i trávení dovolené v některých oblastech u nás.

  Buďme si jistí, že kdyby se snad podařilo skutečně pravdivě a efektivně otestovat sto procent našich občanů, zjistilo by se, že nějakou tu stopu po strašidelnému viru bude mít minimálně polovina z nás. Samozřejmě bez příznaků. Ve skutečnosti tu prostě je, dokonce mnohem déle, než nám tvrdí, a my se setkání s ním v průběhu příštích let nevyhneme stejně, jako s jiným běžným virovým onemocněním. Nic na tom nezmění ani čip či jakýsi elektronický očkovací průkaz, který má stejně úplně jinou úlohu. Má nás totiž buď přinutit nechat do sebe napíchat různá svinstva, která budou mít dopad na celou populaci, nebo ty neposlušné vyřadit ze společenského života. Jde tak o další špehovací nástroje, které přidejme ke všem kamerám, odposlechům, sledování internetu a pohybu pomocí detekce našich mobilních telefonů.

  Nepodléhejme hysterii a postavme se konečně zvůli padající na nás shora. Rouškování je pouze další zařazováním do stáda a identifikací těch, kteří se odmítají podřizovat. Vše spěje k totální kontrole všeho, co činíme a covid-19 je jen ekonomicko-politickým nástrojem. Všimněte si, že se o pandemii mluví ve všech vyspělých státech, zatímco v těch chudých a rozvojových se o ní moc ani neví. Nevěřte tomu, že by se vir daleko více nemnožil v zemích, jako jsou Somálsko, Zaire, Kongo, či třeba v Nigérii. Jenže tam o vliv nikdo zas tak moc nestojí. Daleko lákavější je mít pod kontrolou USA, Evropu, Brazílii či Východní Asii. Statisky o covidu lžou, jejich tvůrci také a média je přinášející? Těm nelze věřit už vůbec nic. Tak hlavu vzhůru a žijte naplno. Jsou prázdniny.

Jindřich Kulhavý