„Big Pharma“ nenese odpovědnost za poškození vakcínou COVID-19

Tato zpráva by vás měla přimět k přemýšlení a alarmovat. Vysoký představitel druhé největší britské farmaceutické společnosti AstraZeneca řekl tiskové agentuře Reuters, že ochrana před soudem byla právě poskytnuta, pokud bude mít koronavirové očkování škodlivé vedlejší účinky.

„Big Pharma“ nenese odpovědnost za poškození vakcínou COVID-19

To je obzvláště znepokojivé vzhledem k tomu, že v klinických testech jsou vynechány důležité klinické studie, aby se vakcína mohla dostat na trh rychleji, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.

„Jde o jedinečnou situaci, kdy my jako společnost prostě nemůžeme riskovat, pokud vakcína vykazuje nežádoucí účinky během čtyř let,“ řekl Ruud Dobber, manažer společnosti AstraZeneca.

„Ve smlouvách, které jsme podepsali, požadujeme vyloučení odpovědnosti. Pro většinu zemí je přijatelné podstoupit toto riziko na svých bedrech, protože je to v jejich národním zájmu,“ řekl Dobber.

AstraZeneca je jednou z 25 farmaceutických společností na světě, které testují experimentální léky, které by mohly být použity k boji proti viru. A samozřejmě může společnost AstraZeneca vyrobit stovky milionů dávek s pozitivními výsledky testů, aniž by poškozená strana podnikla právní kroky, dojde-li k vedlejším účinkům.

Úředníci EU řekli agentuře Reuters, že odpovědnost za výrobky je důležitou diskusí, jak získat nové vakcíny od společností Pfizer, Sanofi a Johnson & Johnson co nejdříve.

Výrobci vakcín nechtějí riskovat, ale populace, která bude pravděpodobně povinně očkována riskovat bude. Riziko poškození zdraví je přeneseno na miliony lidí a „zdravotnické úřady“ to schvalují.

Korona není o ochraně zdraví obyvatelstva. Falešná pandemie, zastrašování a povinnost nosit masku nemá za cíl chránit lidi před infekcí, ale tiše upozorňuje na to, aby se přijalo možné škodlivé očkování.

Pro společnost „Big Pharma“ jde o obrovské zisky bez rizika. Podle „boha očkování“  Gatese je na celém světě 7 miliard „zákazníků“. Je to skvělé, podporovatelé vakcíny jsou osvobozeni od jakékoli odpovědnosti a mohou vstřikovat nečistoty.

Chtěl bych vám připomenout, že jedna z největších farmaceutických společností na světě, GlaxoSmithKline, má dlouhou historii soudních sporů o náhradu škody a vysoké pokuty za podvody. V roce 2012 se společnost přiznala k falešné reklamě a cenovým podvodům a americké úřady společnosti udělily pokutu ve výši 3 miliard USD.

Během pandemie prasečí chřipky v letech 2009/10 dostalo na celém světě 31 milionů lidí vakcínu GlaxoSmithKline Pandemrix, ale očkování bylo zrušeno poté, co lékaři zaznamenali prudký nárůst narkolepsie u příjemců, zejména u dětí. Následoval dlouhý seznam soudních sporů o náhradu škody.

Pokud je vakcína proti COVID-19 tak bezpečná, o čemž se dozvíte brzy po zahájení očkování, proč jsou farmaceutické společnosti chráněny státem před nároky na náhradu škody za poškození vakcínouy? Přesně proto, že se očekává poškození vakcínou, končí komentář von Freeman.

Zdroj: (rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.)