Němečtí patologové patologicky lžou

Mají to totiž momentálně v popisu práce. A zdaleka nejsou jediní. Situace ve světě koronaviru se dostává do další fáze. I přes mediální a politickou masáž Evropanům dochází trpělivost. Přestože je celoevropská společnost rozdělena na různé skupiny, momentálně se střetávají především orouškovaní s těmi, kterým došlo, že covid je jen předehrou k Gatesovým plánům mít možnost manipulovat s celou planetou. Covid-19 je zkušebním balónkem testujícím reakci lidí a miliardář už nyní prohlašuje, že příští pandemie bude mnohem horší. Jakou nemoc má v zásobě, to opravdu nevíme, ale na rozdíl od koronaviru bude jistě mnohem smrtelnější.

  Vzhledem k vysokému věku hlavních představitelů Deep State a Kabaly je dost možné, že se snaha o další pokus ovládnout lidstvo uspíší. Nicméně covid ještě nevyčerpal plně svůj potenciál, takže se pomalu rozjíždí druhá vlna hysterie. Nyní je třeba lidem ukázat, že nemají právo oponovat nastrčeným elitám a dochází na tresty. Přestože většina z nás už nosit roušky odmítá a případné vakcinaci se bude bránit, připravují se různé formy postihů, které již například některým německým městům přináší stotisícové zisky v eurech do městských pokladen. A někdy jde o absurdní částky, které mají za úkol zpupné jednotlivce zničit a ostatní důrazně varovat.

   Jsou tu však další průvodní jevy. Čistí se podnikatelské prostředí, kde silní skupují slabší, a ti postupně končí. Zaseknutá dluhová sekyry vydělá stovky miliard jedněm, druzí je budou splácet desítky let, navíc za něco, co vůbec nepotřebují, tedy za ekologické nesmysly, které nejsou k ničemu užitečné. Generace nynějších žáků a studentů díky záměrně kolabujícímu školství sice nezhloupne, jen bude mnohem méně vědět a umět, přičemž bude jednodušší ji ovládat. Nenáročnost studia a jednoduchá možnost dosáhnout naprosto nepoužitelného vysokoškolského diplomu bude vyvážena nároky na studenty elitních škol provozovaných těmi, kteří si budou vychovávat vlastní nástupce, samozřejmě pocházející z předem vybraných rodin či prostředí. A později pracovat v zájmu dotyčných elit.

  Strach je třeba budovat. Jestliže se ozvalo plno lékařů včetně těch ohledávajících zesnulé, kteří tvrdí, že covid není nijak dramatické onemocnění a neumírá se na něj, pak český Seznam přinesl přenesenou informaci, ve které nám němečtí patologové tvrdí, že na coronavirus se umírá ve velkém a mají pro svá tvrzení důkazy. Pokud jsou to takové, jakými nás média masírovala například 8 let starými záběry z italské nemocnice či vylhané statistiky z jara, není se čeho obávat. Ostatně Seznam je spolu s ČT, Novou, Primou-CNN a Bakalovým mediálním domem šiřitelem mnoha lží, takže nás jeho nadšení na přepisování tragikomických článků a jednotlivých osudech postižených covidem ani nemůže překvapit. Co tvrdí němečtí patologové, to nás fakt přesvědčuje úplně stejně, jako slova Merkelové a jejích poskoků o krásách migrace a jejímu prospěchu pro evropské země. Takže vůbec. Německá propaganda byla vždy prolhaná a rozhodně se nemění k lepšímu. A pokud ji někdo bere za důvěryhodnou, pak je to jen proto, že víra v ni může něco hodit. A pokud tomu dotyčnému ne, pak je třeba vzít v potaz úroveň jeho inteligence a znalostí.

  Problémy má i vláda. Je před volbami a cokoliv může ovlivnit jejich výsledky. Třenice epidemiologů o to, kdo bude více drsný a tvrdý, odsunuly hvězdu posledních týdnů Maďara. Otázkou zůstává, co mu zlomilo vaz. Zda li neposlušnost, hloupé žvásty o horších časech s drahými hodinkami na ruce, či snad ambice někoho jiného, třeba někoho z Karlovy university. Čím větší ego a touha po tom zaujmout, tím větší bahno vypouštěné z úst. A také pach peněz vznášející se nad posty, ze kterých lze kázat slovo Boží, samozřejmě v pozměněné podobě. Jisté je, že nás čeká ještě mnoho zajímavostí, nad nimiž budeme kroutit hlavou. Pravda je ohebná a jen těžko budeme moci okamžitě říct, kdo ji má. Někdy i sebevětší spekulace mohou být v důsledku realitou a slova nastrčených odborníků prostou fikcí. Média jsou natolik nevěrohodná, že je brát v potaz má cenu stejnou, jako věřit pohledu do  křišťálové koule či vytváření prognózy z kávové sedliny zvané lógr.  Proto je třeba zapojit mozek a dát na vlastní úsudek. Jenže, kolik lidí to ještě umí?

Zdroj:

Jindřich Kulhavý