Proč bojovníci proti COVIDu neprosadili volný prodej fungujících léků jako v Polsku?

MARTIN KOLLER, komentář. V době meziválečné ČSR se na našem území vyrábělo minimum léčiv. Téměř vše se dováželo. V období od února 1948 do konce roku 1989 byla postupně realizována výroba zhruba 90 % potřebných léčiv, včetně rozsáhlého vývoje.

Po vítězství pražské havlérky reprezentované kolaboranty z doby takzvaného protektorátu (1939-1945), případně agenty StB, KGB, GRU, Stasi, CIA, BND…(v některých případech i v kombinaci), jsme se pomalu vrátili do předválečných dob.

Pokud se něco vyrábí, tak v továrnách patřících cizákům. Jeden z mnoha nepřehlédnutelných úspěchů posledních třiceti let svobody, pravdy a lásky v německé kolonii. A hlavně „českých“ zájmů, protože v mezinárodní politice rozhodují zájmy a činy (a peníze), nikoli kecy.

Opět si můžeme připomenout, že pilíře německé EU ovládané americkými nadnárodními finančními korporacemi, jejichž viditelnými reprezentanty jsou Soros, Albrightová a Biden jsou lež, korupce a byrokratická buzerace. To vše s cílem bezohledné globální vlády a neomezeného zisku.

Lék Isoprinosine je účinný při napadení člověka COVIDem a výrazně snižuje mortalitu. Mnoha důchodcům a starším lidem již zachránil život. V Polsku jej lze koupit bez receptu, dokonce za koruny.

U nás se sice vyrábí, stejně jako na Slovensku, nicméně se bojí napsat na něj recept většina obvoďáků. Iniciativa kolem jeho použití se rozplynula a SÚKL (Státní úřad kontroly léčiv) placený z našich daní, je dokonce proti použití Isoprinosine pro umírající důchodce.

Standardní byrokratická výmluva, že nejsou provedeny klinické testy. Mohly být hotové už dávno, případně lze vydání předpisu podmínit reverzem. Kdo může, získává jej všemožnými způsoby a v nemocnicích se používá vlastně ilegálně.

Ostudné situaci se nelze divit. V naší kolonii o všem rozhodují cizácké zájmy a peníze.

Babišův nástupce Prymuly se nestará o levná a funkční léčiva, zato se snaží prosadit první stupeň fízlování občanů pomocí mobilů pod záminkou Covidu.

Z mého oboru si můžeme připomenout armádní vrtulníky UH-1Y a AH-1Z, předražené protiletadlové komplety RBS 70, odstrkování českých výrobců od zakázek, stejně jako zemědělská auta místo terénních vojenských. K tomu zdražování elektřiny, vody, potravin, léků, kdečeho, přičemž občan mlčí a řeší v záměrně vyvolané hrůze roušky a dopady ekonomické katastrofy.

Odpověď na otázku, proč naši hrdinní a neúnavní vládní bojovníci proti COVIDu neprosadili volný prodej Isoprinosine jako v Polsku, případně na recept s podpisem reverzu, je jasná. Za vším hledej peníze.

Isoprinosine je levný. Jeho masové nasazení by omezilo kšefty cizáckých výrobců dražších léčiv.

A něco takového přece nemohou jejich místní slouhové z pražské havlérky připustit, ať se jedná o vedení ANO, ČSSD, KSČM, stejně jako takzvanou, spíše vládě přihrávající, opozici ODS, Čeští(!) Piráti (globální vedení muslimem mají Piráti v Belgii-proto Čeští), TOP 09, KDU-ČSL…

Taková je realita péče o zdraví národa v kolonii pod vedením Sorosova místodržitele Babiše. Na nějakých mrtvých důchodcích jim evidentně nezáleží.

Aspoň nebudou otravovat se svými žebráckými důchody, na něž si celoživotní prací a placením daní vytvořili finanční základ. Ten se v devadesátých letech účelově rozplynul v sanaci demokraticky rozkradených bank při jejich prodeji cizákům.

Slavný Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). Otázka je, kterému státu, či spíše korporaci slouží. Ten měl dávno řešit otázku levného a účinného léku proti COVID, stejně jako jeho testů. Kdo za takový přístup nese odpovědnost?

Kdo nese odpovědnost za případné mrtvé? Ministři zdravotnictví, které koloniální místodržící Babiš střídá možná častěji, než svoje značkové prádlo, nebo vedení SÚKLu?

A na cestě je další problém, vakcinace na COVID. Samozřejmě ta nejdražší a údajně(?) nejméně účinná. V první řadě (na odstřel) senioři. Rusko vyvinulo dosud nejlepší vakcínu proti COVIDu, známou jako Sputnik. Zcela určitě nechce trávit svoje občany.

Potvrzením kvality je fakt, že Sputnik nakoupil Izrael. Tam si zcela jistě svých občanů váží a nechtějí se jich zbavovat, aby utvořili místo pro afroislámskou invazi z Turecka. Zato EU je známá tím, že by starší občany nejraději zlikvidovala, všemožně je mediálně uráží a nestydatě okrádá, zvláště ty v koloniích typu Česko.

Zdroj: https://www.arfa.cz/