Bombardování se stupňuje: Očkovat, očkovat, očkovat!

Bombardování se stupňuje: Očkovat, očkovat, očkovat! Ještě existují lékaři se svědomím, kteří varují: Nedělejte to! V Německu otevřeli první koncentrák pro „odmítače“. V USA činí Biden totéž. Podaří se jim zničit populaci?

REDAKCE PROTIPROUD varuje, že „ústavní granát“, který vrhla do veřejného prostoru skupina záškodníků v čele s Pavlem Rychetským je jen další stínovou clonou nad covidovou totalitou, a přináší podstatné námitky doktorky Tomkové vůči vnucovanému očkování

Granát, který vrhl do naší těžce zkoušené společnosti ústavní zločinec Pavel Rychetský a jeho deset kumpánů (čtyřem odporujícím disidentům buď čest!), na chvíli zastínil pokračující demolici země pomocí koronavirové totality. Nikoli však úplně. Tento čin brněnských záškodníků pouze naznačil, kudy chtějí jít v úplné destrukci státu, jejž „covidová lež“ připravila k rozebrání na součástky. Zdá se, že teď již stačí jen cvrnknout – a spadneme do propasti všeobecného chaosu.

Neplatí to však úplně. Mnozí nezkorumpovaní odborníci se naštěstí ještě nevzdávají a pokračují v podobně „disidentské“ osvětě jako ti čtyři ústavní soudci, kteří se nedali Rychetským zmanipulovat a zkorumpovat (jak správně upozornila ministryně spravedlnosti Benešová, než ji donutili k ústupu).

Patří mezi ně určitě známá bioložka S. Peková, která v rozhovoru pro Reflex vysvětluje, že další „vlny epidemie“, které přišly po té první jarní, už způsobily jiné kmeny viru, než byl ten původní. Nejde o mutace, jak nám tvrdí vakcinační propaganda: „Nejsou to potomci viru prvního. Je to něco jiného. A já nevím, kde je ta jeskyně, z níž vylétají“. Žena, která si jako první u nás virus „pečlivě prohlédla“, nadále trvá na tom, že „ta mrcha, či ty mrchy“ jsou uměle vytvořené. Virus byl sice nejprve izolován z pověstného netopýra, ale poté laboratorně upravený, aby infikoval lidskou populaci.

A protože takový virus nemá dlouhou životnost, bylo – a je – nutno vyrábět jeho další a další bratry a sestry – a ty pouštět do populace. A vytvářet tak další epidemické vlny. Jen to pak umožňuje pokračovat v lockdownech, výjimečných stavech, desocializaci dětí a mládeže uzavřením škol a rozsáhlou stopku pro zbytky občanských práv a svobod. Vše míří k hlavnímu cíli: brutální propgandou vytvářet a živit atmosféru strachu, a tak dosáhnout vakcinace co největšího počtu lidí. 

Jenže po celém euromaerickém civilizačním prostoru narůstá odpor. V Německu pro odmítače již otevřeli první oficiální koncentrák. Kde také jinde měli s touto „přesvědčovací inovací“ přijít? V Americe po politické vraždě Donalda Trumpa zase již lži-prezident Biden aktivuje koncetráky FEMA, které dostavěl jeho bývalý šéf, prezident Obama.

Tomuto tlaku mnozí nutně podlehnou. Proto jsou tak důležité nechat znít odborné disentní hlasy, které v mainstreamu určitě nenajdete (budiž výjimkám typu Reflex čest!). Nepochybně nebude dlouho trvat, než je zlikvidují i na internetu. Šiřme je proto, dokud je čas.

MUDr. Alice Tomková: Proč se nenechám očkovat proti nemoci covid-19

1. Očkování neznamená, že neonemocním, neznamená, že nebudu přenašeč – znamená to tedy, že i očkovaná mohu kohokoliv nakazit. Možná mohu mít já sama lehčí průběh nemoci, to ale můžeme mít již skoro všichni, protože promořenost stoupá každým dnem. Odhaduje se, že do konce února to bude 70 % populace.

2. Nezná se doba, po kterou nás očkování může chránit – virus mutuje 3x rychleji než chřipka – to se budeme nechávat očkovat 3x ročně, pořád? Do konce našich dnů? Kdo toto bude platit? Komu to přinese profit?

3. Princip vakcíny Pfizer a ostatních vakcín na podkladě m-RNA je zcela nový, nevyzkoušený, bez dlouhodobých testů. Jedná se o zásah do genetiky svalových buněk. Nelze očkovat bez dlouhodobých klinických studií! Toto se nikdy v minulosti nedělo. Velmi pravděpodobné jsou i autoimunitní reakce na tuto vakcínu, tzn. že náš organismus bude reagovat na své vlastní buňky. Nezná se její efekt na vznik nádorových onemocnění, na reprodukci, na genetiku…

4. Virus SARS-CoV-2 není ebola, jeho úmrtnost ani smrtnost není veliká, je to především mediální virus, který má zakrýt ekonomickou krizi.

5. Existuje lék Isoprinosine, který je v léčbě velmi úspěšný, ale záměrně se jeho efekt nezveřejňuje.

6. Nelze se nechávat očkovat do konce života – a to vždy na mutaci viru, která už je ale stejně stará…

Otevřeme Česko, chraňme rizikové, žijme, nepřežívejme!

Jsme svědky nebývalého nárůstu úzkostí a deprese, což nahrává rizikovým faktorům pro tzv. „rychlé“ smrti, jako jsou mozkové mrtvice a srdeční infarkty. Počet sebevražd se ztrojnásobil (9. 11. 2020 Medical Tribune). Dochází k omezování standardní, necovidové, lékařské péče. Lidé se bojí chodit k lékaři, a tak zanedbávají včasnou diagnostiku i zcela běžných chorob – bohužel ale i nádorů kůže a vnitřních orgánů. Odkládá se předem objednaná péče, operace kyčlí, operace tříselných kýl, takže pacienti žijí dál v bolestech.

Tělesně postižení nemohou do bazénů, na sportoviště, děti a sportovci také. Děti jsou k tomu ještě ohlupovány distanční výukou, nehýbou se, nemají sociální vazby. Upadá kultura země. Jak se kdo naučí distančně hrát na housle, na klavír, tančit? Jaké ovoce sklidíme za pár let? O rozvratu podnikatelského prostředí ani nemluvím.

Virus si žije svým životem, restrikce ho nezastavují, onemocní i ti, co se chrání. Kdo se nechrání, neznamená, že onemocní. Přibývá ekzémů rukou, mikrobiálních ekzémů obličeje, přibývá bakteriálních zánětů dýchacích cest a plic – protože roušky brání zdravému dýchání. 

Dýchání je očistný a fyziologický proces. Nelze ho dlouhodobě omezovat. Roušky se nyní nosí jen proto, aby člověk něco na ústech měl a nedostal pokutu. Jednorázové roušky by se totiž měly měnit po 2 hodinách a poté vyhodit do speciálních nádob, které ale nikde neexistují. Látkové by se měly každý den prát a žehlit, ale ani tak se viry nezničí (kromě toho, že to stejně skoro nikdo nedělá)! Většina lidí s rouškami všemožně manipuluje – vyndává ji z kapes, má ji připevněnou na rukávu, někteří mají jednu roušku od jara… 

Člověk ale není sterilní živočich! Bakterie, viry a houby máme na sliznicích běžně. U dětí setkání s infekčními agens stimuluje tvorbu jejich imunity. Není proto normální, abychom měli sterilní ruce, sterilní naše prostředí, vše polité dezinfekcí. Kromě dezinfekce je jen dezinfekcí, ale ne sterilizací!

Ne, nechci žít v zemi, kde směr udává hrstka zcela od praxe odtržených teoretiků.

Chci žít, ne přežívat. Probuďte se, prosím, chraňte rizikové skupiny, ale žijte a nechte žít!

Zdroj: https://www.protiproud.cz/