Řidiči, kteří v Beskydech parkují v zakázaných místech, dostávají na sklo nálepku

Slušným turistům a domorodcům nejen v Beskydech dochází trpělivost.

Foto: Facebook Máme rádi Beskydy

V době pandemie jsou ještě více než jindy obsazena parkujícími auty i místa, kde jen tak někoho parkovat nenapadne.

A nejen to, mnozí řidiči raději objedou prázdné placené parkoviště, aby ušetřili, a pak postaví své auto tam, kde je to zadarmo, ale kde zablokují provoz nebo omezí jiné řidiče, turisty či obyvatele.

V Beskydech se v minulých dnech na oknech takových automobilů objevily nálepky – informoval o tom facebookový profil Máme rádi Beskydy.

„Parkoviště na Pustevnách jistě znáte. Pánové si hodili auta k výjezdu za placenou bránu. Na parkovišti místo bylo. Mám auto za čtvrt mega nebo více, ale mám problém zaplatit stovku za parkování?“ napsal přispěvatel na zmíněném facebookovém profilu.

„Podobná situace v Malenovicích pod Bezručem. U Bezruče parkoviště za 40 kč, raději to hodí do každé škarpy u cesty. Nedávno tam natáhli šňůry, aby tam lidi neparkovali. A co udělá řidič? Podjede to, to už je na hlavu padlé.“

„V Nýdku na konečné, pod Javorovým, atd, nenecháte ani prostor pro průjezd autobusu. Některé případy jsou opravdu vrcholem imbecility. Co s takovýma? Mávnout rukou? Dát nálepku? Vypustit kola? Je nějaký recept?“ stojí v závěru příspěvku na profilu Máme rádi Beskydy.

A co si myslíte vy?

Zdroj: https://www.patriotmagazin.cz/