50. ročník Večerního běhu Bruntálem s kulturním programem – v sobotu 10. září na nám. Míru

BRUNTÁL | Silniční běh ulicemi města pro širokou veřejnost. Na startu jsou všechny věkové kategorie. 50. ročník tradičního běžeckého závodu v Bruntále se bude konat v sobotu 10. září 2022 na náměstí Míru. Už od 15 hodin začíná hudební doprovodný program – koncert kapely Generace 75. Start prvního závodu nejmladších je v 16.30 hod. na náměstí Míru. Srdečně zveme veřejnost.

Kulatiny Večerního běhu Bruntálem se letos stanou skutečností. 50. ročník tradičního běžeckého závodu v Bruntále se bude konat v sobotu 10. září 2022 na náměstí Míru. Start závodu nejmladších je v 16.30 hod. na náměstí Míru.

Na programu jsou všechny kategorie žactva, hlavní závody mužů a žen odstartují v 17:45 hodin. Pro nejlepší běžce v závodu dospělých mužů, žen a veteránů jsou připraveny peněžní ceny a nejlepší tři běžci obdrží poháry. V mládežnických kategoriích obdrží poháry prvních šest závodníků a medaile na 1. – 3. místě. Podrobný rozpis na www.olympiabruntal.cz

Odpoledne zahájí ještě před startem už v 15 hodin koncert kapely Generace 75, v 19.15 hod. vystoupí Black Tiger a závěr bude patřit od 21 hod. kapele Maraton. Srdečně zveme veřejnost.

Zdroj:https://stabruntalsko.cz/