Kam zmizí majetek většiny z nás?

Nebudete nic vlastnit a budete za to šťastní. Tento často opakovaný výrok propagátora Velkého resetu Klause Schwaba musí zvonit v uších každému člověku, který ve svém životu něco kdy budoval. Přirozeností člověka je pracovat, být za to odměňován podle schopností, znalostí a umění. Bohužel už ani toto nemá platit.

V některých státech se začíná experimentovat s jistým příjmem, který by měl dostávat každý, tedy i ten, jehož pracovní morálka je nulová. Bylo by velmi zajímavé pátrat po tom, kde by státy chtěly brát prostředky na nesmyslné výdaje s takovými příjmy, kdyby se nechtělo pracovat nikomu. Vzhledem k tomu, že většina peněz, se kterými zdravý stát hospodaří, pochází z daní pracujících, kdo by je tedy odváděl? Nesmíme opomenout, že nemocná ekonomika stojí také na půjčkách a úvěrech, což vidíme v České republice už déle. Navíc víme, že právě ti, kteří mají nejvyšší zisky, žádné daně neplatí. Nedávné zjištění amerických investigativních novinářů, kteří provedli sondu do finančních úřadů, je alarmující. Multimiliardáři v řadě let odvedli méně než nejprostší dělník v detroitské automobilce. Bezos, Musk, Soros a plno dalších mají propracovaný systém nadací, neziskových organizací a únikových cest. Ze svých pro normální smrtelníky těžko představitelných zisků poté financují zločinecké organizace typu OSN, WHO, Black Lives Matter, Antifu, a zároveň korumpují politiky sloužící jejich zájmům.

  Proslulým se stalo předání majetku manželů Gatesových vlastním nadacím. Tento na první pohled bohulibý a obdivuhodný čin byl opět pouze mediálním divadlem pro lidi a únikem před berním úřadem. Je známo, že právě přes nadace je prohnáno obrovské množství peněz, které se vrací v mnohonásobném navýšení zpět. Pokud Vás fascinují částky vložené Billem Gatesem do zdravotnictví, pak právě covid ukázal, jak dobře investoval. Vynechme to, že celá ta ,,pandemie“ je jeho dalším podvodem na lidstvo, ostatně použil stejnou fintu, jako u Windows. Ty je třeba stále aktualizovat, starší verze jsou jednou za čas vypnuty a díky nekompaktibilnímu hardwaru a software jste nuceni nakoupit nové počítače, tiskárny a další příslušenství, také programy. A za vše krvavě platíte právě Gatesovi, potažmo Microsoftu.  U vakcín je to podobné. Ty inovativní mRNA se budou vyvíjet a bude třeba je aplikovat v novém módu pravidelně a po určité době. Gates si tak zajišťuje solidní příjmy na další roky, a to k nim dodá jistě další příslušenství. Třeba skenery, které budou zjišťovat, jak jste poslušní. A časem přibudou další zařízení, pomocí nichž budete pod totální kontrolou. Vše bude označeno nápisem Made in Gates, případně jiným se stejným významem. U počítačů to tak funguje, jedinou komplikací bylo narození Steva Jobse, to Gatesu trochu naštvalo.

  Teď jsme na řadě s předáváním majetku my, ovšem nikoliv svým nadacím, ale státu a dále těm nejmajetnějším. Za posledních 12 měsíců absolutní většina nejbohatších navýšila svá konta. Došlo k většímu přesunu peněz než za 2.světové války. Opět k těm nejmocnějším. Likvidace střední třídy nabrala na obrátkách a s nekončící pandemií pokračuje. Státní pokladny jsou doplňovány úvěry, které bude třeba nějak splácet Majitelé bank patří do skupiny mnohonásobných miliardářů, je tedy jasné, kam plynou všechny úroky. Státy musí peníze někde sehnat, takže se budou hledat zdroje. Šetření se dotkne všech mimo politiků a horních deseti tisíc. Zvednou se už tak vysoké daně, jenže pokud dosáhnou únosného stropu, k němuž už se dávno nebezpečně přiblížily, nebude to stačit. Lidé totiž šetřit umí, takže omezí výdaje za věci, které dosud považovali za běžné a budou počítat každou vydanou korunu. Jestli dojde k tomu, že budeme díky drahé elektřině svítit svíčkami, čerpadla nahradíme vědrem na kladce a sekačky kosou a srpem, to nevíme, ale plno lidí už místo rododendronů sází na zahrádkách brambory a jinou zeleninu. Takže kam povedou další kroky nenasytných státních úředníků?

  Na řadě jsou stávající majetky. Lidé si u nás za posledních třicet let postavili domy, nakoupili k nim pozemky, ve městech se stali vlastníky bytů. Rok 1948 a období kolektivizace u nás je pro evropské levicové strany tvořené neomarxisty inspirací. Jen s tím rozdílem, že v době restitucí se část majetků po 40ti letech plundrování vrátila potomkům původních maiitelů. To už by se tentokrát nestalo. Zestátněné domy, byty, pozemky, firmy a živnosti by se časem staly majetkem nikoliv státu, ale bohatých korporací vlastněných právě těmi nejbohatšími. A z nás budou opět jen vazalové, kteří nic nemají. Státy tak zalepí díry po svém špatném hospodaření v době, o jejíž vznik se postarali ti, kteří nyní čekají na plody své práce. Další období loupeží schovávají za krásné ideály. Green Deal, Great Reset, tedy ekologii, vzájemnou solidaritu, svobodu bez vazeb na majetek. To vše jsou jen líbivé kecy, hlavním smyslem těchto ideologií je nás okrást. A covid je aktivátor spuštění akce.

  Až Váš dům bude součástí Gates Reality & Home Corporation, bude pozdě se ptát, jak je to možné. Důvodem je Vaše lenost a neochota bojovat sami za sebe. Velký reset je tady, a pokud k moci pustíme levici či u ní necháme již zkorumpovaného Babiše, spláčeme brzy nad výdělkem. Jen pro připomenutí, o zdaňování nemovitostí a práce v mnohem vyšším měřítku hovoří především Piráti a ANO. A pod pirátskou vlajkou je i pražské vedení, které ve svém volebním období extrémně navýšilo státní nájmy v Praze. Takže už Vám to otvírá oči, nebo jen doufáte, že budete šťastní, až Vám vše seberou? Říkají tomu sdílení čehokoliv, ve skutečnosti oni to své sdílet nikdy nebudou. Mimochodem, ti, kteří jsou připraveni a pracují s informacemi, vyvádí své majetky do zahraničí. A mimo Evropskou unii. Někteří prodali nemovitosti tady a připravují se na odchod z České republiky. I to je varovaním.

Jindřich Kulhavý